sınıflarım

YDS ÖN HAZIRLIK

Artı Dil Kursu / KONYAALTI – SUAT GÜRCAN – RIDVAN GÜRBÜZ yani EEC çözüm ortağıdır. SERDAĞ YILDIRIM tarafından verilen YDS derslerinin başarısı tartışılmaz. Şimdi daha güçlüyüz daha sistematik çalışıyoruz. Sınırsız kaynaklarımız ve online ders anlatım desteğiyle öğrencilerimizin istedikleri puana ulaşmalarını sağlamak için çalışıyoruz.

YDS ÖN HAZIRLIK PROĞRAMI öğrencilerimizi en üst seviyede olan bir sınav çalışmasına hazırlamaktadır. YÜZME BİLMEDEN OKYANUSA GİRİLMEZ.

Öğrencilerimizi en alt seviyeden alarak B1 düzeyine 5 ayda getirip  YDS yöntem ve tekniklerini öğrenmek için YDS sınıflarına almaktayız.

Ön hazırlık sınıfının çalışma proğramı ve günlük ödevleri standard İngilizce öğreniminden farklıdır. Sizin başarınız bizim referansımızdır. Bekleriz.

Mine Gürtop

Kursumuzu ziyaret etmek ve çalışma ortamımızı görerek daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz;

Mine Gürtop: 0 536 460 72 55

Artı Dil Kursu / Konyaaltı : Özen Hanım: 0 552 782 18 23

Leave a Comment

6+, british council, english, english help, ielts, ielts bands, ielts exam, ielts help, ielts, listening, ielts listening, full practice exam, ielts listening samples, ielts listening tips, ielts liz, ielts practice, ielts simon, listening, mine gurtop, suat gürcan, toefl, pte, PTE WRITING, PTE ESSAY , PTE FULL PRACTICE EXAM, PTE LISTENING, pte academic, pte practice test, pte help, antalya ielts,US,Australia,canada,india,pakistan,vietnam,ielts listening full practice exam